FURNITURE / Tables / Table 13407179
nr 1340 7179
TABLE
height: 75 cm, ca 52x52-95x95, wear, damages, cracks.
höjd: 75 cm, ca 52x52-95x95
Condition: slitage, skador, sprickor
300
SEK 100
Monday August 10 2020
at 18:04:03
5/8 14:09:10
5/8 14:16:46